fbpx

Náš tím

Fyzioterapeuti telom aj dušou ochotní pomáhať Vám s Vašimi problémami. Každý z nich má svoj osobitý prístup k terapii aj klientovi so spoločným mottom: Každý problém má svoje riešenie!

Zuzana Sedláčková Krakovská

Fyzioterapeutka

Fyzioterapiu v oblasti porúch pohybového systému vykonáva už niekoľko rokov. Povolanie fyzioterapeutky si vybrala práve preto, že jej cieľom je pomáhať ľuďom. Miluje pohyb, walking, lezenie, beh a cvičenie, ktoré jej pomáha rozvíjať predstavivosť aj pri práci, aby sa vedela dokonale vžiť do zdravotného problému klienta. Prácu vykonáva celým svojím srdcom, čo na nej klienti môžu vidieť. Je stále usmiata s pozitívnou náladou. Čo ostatní vidia ako problém berie ako výzvu k stálemu posunu smerom dopredu.

Viktória Cerovská

Fyzioterapeutka

Pri výbere vysokej školy bolo pre Viktóriu rozhodujúce aby odbor, ktorý bude študovať prinášal ľuďom úžitok. Je skautka a skauting ju naučil prijímať v živote výzvy a možnosť stretávať sa s ľuďmi, s ktorými spoločne dosiahne určený cieľ. Fyzioterapia je o spolupráci a to sa jej páči. No radosť jej prináša to, že na to nie je sama, ale že spolu s pacientom tvoria jeden tím a majú jasný cieľ – život, ktorý nebolí a život, v ktorom sa môže plnohodnotne venovať veciam, ktoré ich bavia a na ktorých im záleží. Túži byť stále lepšou fyzioterapeutkou a vie, že každým ďalším pacientom a vyriešeným problémom sa ňou stáva a to ju motivuje.

Kamil Gregáň

Fyzioterapeut

Kamil stále hovorí, že „pohyb je základ života“. Práve týmto heslom sa riadi počas terapie nielen pri „liečbe“ bolesti, ale aj pri odstránení príčiny problému a prevencii jeho vzniku. Práca s ľuďmi ho vždy bavila a pomáhať klientovi od jeho ťažkostí je to, čo ho napĺňa a zároveň núti naďalej sa rozvíjať. Rád sa učí nové postupy a zručnosti, ktoré sa snaží začleniť do práce. Je aktívny a bavia ho rôzne aktivity, ako napríklad turistika, lezenie, plávanie a cvičenie. Prvky z nich následne využíva aj počas terapií s klientom, aby bol pohyb čo najlepšie aplikovaný do bežného života.

Martina Tereňová

Fyzioterapeutka

Fyzioterapia je spojenie pohybu, liečby a práce s ľuďmi, čo bolo pre Maťu prvou voľbou pri výbere štúdia. V odbore fyzioterapia sa neustále vzdeláva a zvyšuje efektivitu pomoci ľuďom, ktorí ju navštívia. V praxi sa venuje najmä bolestiam chrbta, zvyšovaniu svalovej sily a koordinácii pohybu s využitím čo najlepšej svalovej a kĺbovej efektivity. V práci využíva aj vedomosti a skúsenosti s aktiváciou panvového dna nie len u žien po pôrode, ale aj u žien v produktívnom veku, ktorý je často spojení s únikom moču. Má rada beh, posilňovanie a pobyt v prírode či už na kolesách bicykla alebo v turistických topánkach.

Milan Pollák

Fyzioterapeut

Pohyb Milana sprevádzal už od útleho veku. Bol spojený s futbalom, ktorému sa venoval od malička a počas štúdia na gymnáziu sa k tomu pridala kalistenika – cvičenie s vlastnou váhou a na krátku chvíľu gymnastika, vďaka ktorým ho pohyb začal fascinovať ešte viac. Postupne začal vnímať, že telo je dar, o ktorý sa môžeme starať práve pohybom. Na pohybe ho fascinuje to, že prostredníctvom neho môžeme vyjadrovať svoje emócie, spoznávať svet okolo nás, či pomáhať druhým. Toto poznanie ho priviedlo, až ku skončeniu štúdia fyzioterapie a pretavenia skúsenosti do praxe.

Patrícia Dobranská

Fyzioterapeutka

Od malička bola vedená k športovaniu, venovala som sa plávaniu, tenisu, volejbalu, ale aj zimným a letným rekreačným športom. Vďaka tomu si uvedomila, aké podstatné je pre nás hýbať sa tak, aby nám to prinášalo potešenie a úžitok namiesto bolesti a ťažkostí a ako dokáže správne zvolená fyzická aktivita skvalitniť náš život. Aj preto sa veľmi rada realizuje v oblasti fyzioterapie. Jej cieľom je ukázať ľuďom ako sa hýbať správne a prostredníctvom pohybu im pomáhať prinášať radosť v čom jej fyzioterapia pomáha.

Juliana Daňová

Fyzioterapeutka

Od detstva bolo pre ňu ľudské́ telo záhadným dokonalým strojom, ktoré sa rozhodla preskúmať cestou fyzioterapie. Vďaka rekreačnému cvičeniu, tancovaniu, behaniu a iným aktivitám jej šport prirástol k srdcu a aktívne ju sprevádza životom. Pohyb sa stal pre ňu kľúčom ku šťastiu a zdraviu. Rada komunikuje s ľuďmi, zaujíma sa o ich príbeh, radosti a starosti. Jej snom je vyčarovať vysileným ľudom úsmev na tvári, vďaka pestrosti odboru fyzioterapie. Jej obľúbeným heslom je : “Správaj sa k iným s úctou a rešpektom a uvidíš aké čarovné veci sa začnú vôkol teba diať “.

Barbara Maďarič

Fyzioterapeutka

Ľudské telo ju fascinovalo už od malička, je to dokonalý nástroj. Pokiaľ sa o neho s úctou staráme vráti nám to. Práve preto sa vybrala cestou fyzioterapie. Pracuje s úsmevom na perách a rada si vypočuje vaše životné príbehy, ktoré ju vždy obohatia. Je úžasné čo všetko so svojím telom dokážete keď chcete. Jej mottom je: Všetko čo si dokážeš predstaviť je skutočné. To sa snaží ukázať aj svojim klientom. Miluje pohyb, ako taký a preto verí, že vďaka nemu sa dá pomôcť v rôznych oblastiach. Fyzioterapia je nikdy nekončiace štúdium, ktoré ju napĺňa, najmä preto koľkým ľuďom môže vďaka nej pomôcť a to ju ženie v pred.

Menu