fbpx

Náš tím

Fyzioterapeuti telom aj dušou ochotní pomáhať Vám s Vašimi problémami. Každý z nich má svoj osobitý prístup k terapii aj klientovi so spoločným mottom: Každý problém má svoje riešenie!

Zuzana Sedláčková Krakovská

Fyzioterapeutka 0908 589 508

Fyzioterapiu v oblasti porúch pohybového systému vykonáva už niekoľko rokov. Povolanie fyzioterapeutky si vybrala práve preto, že jej cieľom je pomáhať ľuďom. Miluje pohyb, walking, lezenie, beh a cvičenie, ktoré jej pomáha rozvíjať predstavivosť aj pri práci, aby sa vedela dokonale vžiť do zdravotného problému klienta. Prácu vykonáva celým svojím srdcom, čo na nej klienti môžu vidieť. Je stále usmiata s pozitívnou náladou. Čo ostatní vidia ako problém berie ako výzvu k stálemu posunu smerom dopredu.

Martina Tereňová

Fyzioterapeutka 0948 939 737

Fyzioterapia je spojenie pohybu, liečby a práce s ľuďmi, čo bolo pre Maťu prvou voľbou pri výbere štúdia. V odbore fyzioterapia sa neustále vzdeláva a zvyšuje efektivitu pomoci ľuďom, ktorí ju navštívia. V praxi sa venuje najmä bolestiam chrbta, zvyšovaniu svalovej sily a koordinácii pohybu s využitím čo najlepšej svalovej a kĺbovej efektivity. V práci využíva aj vedomosti a skúsenosti s aktiváciou panvového dna nie len u žien po pôrode, ale aj u žien v produktívnom veku, ktorý je často spojení s únikom moču. Má rada beh, posilňovanie a pobyt v prírode či už na kolesách bicykla alebo v turistických topánkach.

Kamil Gregáň

Fyzioterapeut 0903 131 356

Kamil stále hovorí, že „pohyb je základ života“. Práve týmto heslom sa riadi počas terapie nielen pri „liečbe“ bolesti, ale aj pri odstránení príčiny problému a prevencii jeho vzniku. Práca s ľuďmi ho vždy bavila a pomáhať klientovi od jeho ťažkostí je to, čo ho napĺňa a zároveň núti naďalej sa rozvíjať. Rád sa učí nové postupy a zručnosti, ktoré sa snaží začleniť do práce. Je aktívny a bavia ho rôzne aktivity, ako napríklad turistika, lezenie, plávanie a cvičenie. Prvky z nich následne využíva aj počas terapií s klientom, aby bol pohyb čo najlepšie aplikovaný do bežného života.

Milan Pollák

Fyzioterapeut 0911 867 455

Pohyb Milana sprevádzal už od útleho veku. Bol spojený s futbalom, ktorému sa venoval od malička a počas štúdia na gymnáziu sa k tomu pridala kalistenika – cvičenie s vlastnou váhou a na krátku chvíľu gymnastika, vďaka ktorým ho pohyb začal fascinovať ešte viac. Postupne začal vnímať, že telo je dar, o ktorý sa môžeme starať práve pohybom. Na pohybe ho fascinuje to, že prostredníctvom neho môžeme vyjadrovať svoje emócie, spoznávať svet okolo nás, či pomáhať druhým. Toto poznanie ho priviedlo, až ku skončeniu štúdia fyzioterapie a pretavenia skúsenosti do praxe.

Miroslava Baranková

Fyzioterapeutka 0905 667 100

Počas štúdia na gymnáziu sa venovala súťažnému tancu. Aj vďaka nemu zistila, že správne držanie a pohyb je pre telo veľmi dôležitý. Preto sa rozhodla pre štúdium fyzioterapie. Miluje prácu s ľudmi a na fyzioterapii ju fascinuje, že aj malou intervenciou dokáže klientovi uľaviť od akútnych, chronických bolestí alebo pomôcť v prevencii bolesti a porúch pohybového aparátu. Snaží sa neustále vzdelávať a posúvať vpred, a svoje poznatky ďalej aplikuje v praxi. Baví ju pohyb, či už vo forme tanca, posilňovania, plávania alebo prechádzok na čerstvom vzduchu,kedy načerpá energiu do ďalšej práce.

Mária Palonderová

Fyzioterapeutka 0918 572 735

Prepojenie vnútorného sveta a fyzickej schránky človeka Máriu vždy veľmi zaujímal. Štúdiom fyzioterapie si potvrdila, že tieto pojmy spolu súvisia a že pohybom možno zlepšiť aj psychické zdravie. Rozhodla sa túto skutočnosť využívať v práci, preto ku každému klientovi pristupuje holisticky. V praxi ju baví objavovať nové súvislosti ako napríklad vznik bolestí pri hre na hudobný nástroj. Pri terapiách rada aplikuje prvky hry tak, aby bol pohyb potešením pre detského ako aj dospelého klienta. Pravidelný pohyb považuje za účinný liek a efektívne využitý čas, preto miluje plávanie a dlhé prechádzky v prírode. Po vlastnej skúsenosti s poškodením medzistavcovej platničky sa jej obzor do tejto problematiky rozšíril ešte viac a pomocou fyzioterapie a jej stav upravil. Na základe svojej skúsenosti sa vie vcítiť do pocitov svojich klientov a pomôcť im s ich problémom.

Barbora Gajdošová

Fyzioterapeutka 0902 250 017

K štúdiu fyzioterapie ju doviedol jej fyzioterapeut, u ktorého strávila od štrnástich rokov veľa času. Od malička hrávala tenis, ale postupne prišli zdravotné problémy, pri ktorých jej mnoho ľudí hovorilo, že má s aktívnym športom definitívne skončiť. A práve on bol človek, ktorý jej ukázal, ako dokáže pohyb krásne liečiť, keď si človek verí a pracuje na sebe. Po bolestiach prišla radosť a s ňou mohla absolvovať ďalšie súťaže a víťaziť v rôznych športoch, ako je napríklad crossfit, halové veslovanie, bedminton či in-line korčuľovanie. Jej cieľom v oblasti fyzioterapie je čo najefektívnejšie využiť vedomosti pre dobro klientov a ukázať im, ako sa dokáže telo človeku poďakovať, keď sa mu aspoň trošku venuje. Barborka stále pôsobí aj v oblasti tenisu preto je jej snom pomôcť čo najväčšiemu počtu športovcov, predchádzať ale aj riešiť rôzne zranenia a zdravotné problémy.

Menu