fbpx

Náš tím

Fyzioterapeuti telom aj dušou ochotní pomáhať Vám s Vašimi problémami. Každý z nich má svoj osobitý prístup k terapii aj klientovi so spoločným mottom: Každý problém má svoje riešenie!

Zuzana Sedláčková Krakovská

Fyzioterapeutka

Fyzioterapiu v oblasti porúch pohybového systému vykonáva už niekoľko rokov. Povolanie fyzioterapeutky si vybrala práve preto, že jej cieľom je pomáhať ľuďom. Miluje pohyb, walking, lezenie, beh a cvičenie, ktoré jej pomáha rozvíjať predstavivosť aj pri práci, aby sa vedela dokonale vžiť do zdravotného problému klienta. Prácu vykonáva celým svojím srdcom, čo na nej klienti môžu vidieť. Je stále usmiata s pozitívnou náladou. Čo ostatní vidia ako problém berie ako výzvu k stálemu posunu smerom dopredu.

Martina Tereňová

Fyzioterapeutka

Fyzioterapia je spojenie pohybu, liečby a práce s ľuďmi, čo bolo pre Maťu prvou voľbou pri výbere štúdia. V odbore fyzioterapia sa neustále vzdeláva a zvyšuje efektivitu pomoci ľuďom, ktorí ju navštívia. V praxi sa venuje najmä bolestiam chrbta, zvyšovaniu svalovej sily a koordinácii pohybu s využitím čo najlepšej svalovej a kĺbovej efektivity. V práci využíva aj vedomosti a skúsenosti s aktiváciou panvového dna nie len u žien po pôrode, ale aj u žien v produktívnom veku, ktorý je často spojení s únikom moču. Má rada beh, posilňovanie a pobyt v prírode či už na kolesách bicykla alebo v turistických topánkach.

Kamil Gregáň

Fyzioterapeut

Kamil stále hovorí, že „pohyb je základ života“. Práve týmto heslom sa riadi počas terapie nielen pri „liečbe“ bolesti, ale aj pri odstránení príčiny problému a prevencii jeho vzniku. Práca s ľuďmi ho vždy bavila a pomáhať klientovi od jeho ťažkostí je to, čo ho napĺňa a zároveň núti naďalej sa rozvíjať. Rád sa učí nové postupy a zručnosti, ktoré sa snaží začleniť do práce. Je aktívny a bavia ho rôzne aktivity, ako napríklad turistika, lezenie, plávanie a cvičenie. Prvky z nich následne využíva aj počas terapií s klientom, aby bol pohyb čo najlepšie aplikovaný do bežného života.

Milan Pollák

Fyzioterapeut

Pohyb Milana sprevádzal už od útleho veku. Bol spojený s futbalom, ktorému sa venoval od malička a počas štúdia na gymnáziu sa k tomu pridala kalistenika – cvičenie s vlastnou váhou a na krátku chvíľu gymnastika, vďaka ktorým ho pohyb začal fascinovať ešte viac. Postupne začal vnímať, že telo je dar, o ktorý sa môžeme starať práve pohybom. Na pohybe ho fascinuje to, že prostredníctvom neho môžeme vyjadrovať svoje emócie, spoznávať svet okolo nás, či pomáhať druhým. Toto poznanie ho priviedlo, až ku skončeniu štúdia fyzioterapie a pretavenia skúsenosti do praxe.

Menu