Šesť základných lekcií Vám pomôže spoznať svoje panvové dno, aktivovať ho ale aj relaxovať. Správne využívať aktivitu brušných svalov, tak aby bruško robilo oporu panve a krížovej oblasti chrbtice. Mobilita a stabilita bedrových kĺbov Vám zabezpečí ľahký stoj a chôdzu a uchráni Vás od ich bolesti. Špecifické cvičenie, ktoré sme pre Vás pripravili je navrhnuté tak, aby ste svoju panvu lepšie spoznali a začali ju v plnej miere využívať!

Čo všetko naším špecifickým cvičením viete ovplyvniť?

  • Bolesť chrbtice
  • Bolesť pri menštruácii (dysmenoreii)
  • Problémy s únikom moču (ikontinecii)
  • Sexuálnych problémoch
  • Bolestiach v oblasti bedrových kĺbov
  • Pripraviť panvu na otehotnenie (predísť diastáze po pôrode)
  • Po skončení kurzu budete chcieť určite pokračovať ďalej v cvičení a zdokonaľovať samú seba!

Základne informácie o kurze

Ponúkame vám liečebný kurz v trvaní 6 týždňov, ktorý je zameraný výhradne pre ženy. Cvičí sa 1x do týždňa v skupinke maximálne 5 žien pod dohľadom fyzioterapeuta. Cvičenie bude trvať 50 minút čistého času.

Čo ak my nebude vyhovovať termín?

Počas kurzu bude možné absolvovať jedno náhradné cvičenie, ak sa nedostavíte na lekciu po dohode s fyzioterapeutom.

Prihlásenie

Prihlásiť na konkrétny termín kurzu sa viete cez formulár nižšie. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať mailom či telefonicky. Ak by Vám viac vyhovoval individuálny tréning, stačí ak nám napíšete mail s touto požiadavkou a radi Vám vyhovieme. Po prihlásení sa na kurz je potrebné počkať na vystavenie faktúry, ktorú vám zašleme mailom. Zaplatiť sumu 96 € v hotovosti viete aj na prvej lekcii kurzu. Prosím dajte nám o tom vedieť do poznámky pri prihlasovaní. Prosím pri platbe prevodom uveďte do poznámky Vaše meno, priezvisko a kurz Zdravá panva.